RECEPT NA SLADKÝ KREPE

CO JE TO SLADKÝ CREPE?

Útulné sametové, nádherné palačinky patří k mým oblíbeným místům na celém světě. Plné oříškové lahodné čokolády, tuny čistých lesních plodů, moučkový cukr, nebo dokonce pleťová voda, nebo dokonce gelato. Ve skutečnosti jsou možnosti neomezené. Mluvím o mém jednoduchém, bezchybném a úžasném palačinkovém pokrmu, takže si všichni můžete snadno užít vytváření těchto chutných dětí pro své kamarády a domácnost.

Můžete snadno naložit své palačinky spolu s úžasnými nebo dokonce chutnými (solenými, rozhodně ne úžasnými) jídly! Pokud vás skutečně zajímá chutný krep, podívejte se na toto jídlo níže. Nicméně toto poselství je ve skutečnosti všechno o úžasných palačinkách. Báječný krep má ve skutečnosti skvělé komponenty zahrnující chutný francouzský krep. Palačinky jsou ve skutečnosti považovány za palačinky v různých jiných národech. Jsou ve skutečnosti osvětlené, útulné a velmi umírněné, takže výběr jídel by mohl být naplněn!

RECEPT NA SLADKÝ KREPE

CO SE CHODÍ DO SLADKÉHO CREPE?

Nádherné palačinky by mohly být plné proto mnoha bodů! Buďte skutečně inovativní a ve všech vyzkoušejte všechna svá preferovaná jídla. Níže je ve skutečnosti několik důležitých věcí, o které jsem se pokusil:

Bobule stejně jako nutella
jahody stejně jako banány
šlehané mléko
Gelato stejně jako polevy
Moučkový cukr
provést jako palačinka spolu s javorovým sirupem, stejně jako máslo
vlastnoručně vyrobený džem nebo dokonce vlastnoručně vyrobený podmáslí sirup

 

JAK UDĚLAT SNADNÉ, JEDNODUCHÉ KREPY!

Nádherný aspekt vytváření těch nejlepších palačinek je ve skutečnosti, že je to vlastně jednoduché! Pokrm potřebuje jen pár komponentů, stejně jako jejich příprava je tedy rychlá! Zde je přesně popsáno, jak je všechny vytvoříte.

Krepové těsto
Chcete-li získat palačinky, budete potřebovat:
mouka
mléko
posypat
vejce
máslo
sodík

Rád si vydělávám krepové těsto v mixéru. Zvedne to proto útulně a rychle. Chcete-li použít volitelnou techniku, jednoduše prošlehejte komponenty v misce pomocí směsi.

Když tvoříte mísy na těsto v mixéru, neustále zahrnujte vlhké součásti velmi počáteční, kvůli čepeli.

 

MUSÍM DO KREPOVÉHO TĚSTA NA SLADKÉ KREPY PŘIDÁVAT CUKR?

Ne! Naznačuji, že můžete snadno, ale není to vyžadováno nebo dokonce zdravé a vyvážené. Palačinky mají aktuálně úžasnou umírněnou chuť. Do těsta nemusíte přidávat rafinovaný cukr. Spíše všechny vaše jahody, lahodná čokoláda a pleťová voda po nich jistě okamžitě vytvoří vaše palačinky lahodně úžasné!

Mixujte přibližně 60 sekund pomocí širokopásmového připojení, dokud nebude krepové těsto skutečně měkké a objevné. Máte-li skutečně příležitost, nechte těsto odpočívat. To umožňuje, aby se mouka i lepek dostaly přímo do vlhkých ingrediencí a vytvořily tak jednu z absolutně nejpříjemnějších palačinek! Pokud jste skutečně nadšení, vyhněte se tomuto tipu.

 

JAK VAŘIT DOKONALÉ palačinky na pánvi

Návrh č. 1. Rád používám skvělou nepřilnavou pánev. Tato pánev od Le Crueset má ve skutečnosti ideální rozměry a je to vlastně odolná nepřilnavá pánev. Je to 10 palců. Velmi vás motivuji utrácet v rámci této konkrétní sbírky. Je to neuvěřitelné, stejně jako to využijete na cokoliv! (a také to opravdu není takové jako levné pánve s nepřilnavým povrchem, na kterých se může povlak snadno odlepit od jídla. Bude to vlastně nepřilnavé na celý ŽIVOT!)

Návrh č. 2: Vaše pánev nemůže být ve skutečnosti tak teplá. Pokud je skutečně tak teplá, krep se určitě nerozprostře rovnoměrně a rychle po povrchu pánve, aby se vytvořil štíhlý útulný krep s dobrým osvětlením.

Doporučení č. 3: Použijte přibližně ¼ – ⅓ hrnku těsta – nadměrné množství jistě vytvoří tlustou palačinku, nedostatečné se nerozteče po povrchu. Změňte množství v závislosti na rozměru vaší pánve. Na moji 10″ pánev jsem třeba ⅓ hrnku těsta.

 

CHCETE JE UDĚLAT BEZ LEPKU?

Své palačinky vyrábím s použitím této naprosto bezplatné mouky Bob’s Reddish Factory Gluten. Spotřebujete přesně stejné množství, jaké budete používat spolu s běžnou moukou. Náš tým také nemůže upřednostňovat rozlišení! (palačinky na těchto obrázcích jsou ve skutečnosti lepek zcela zdarma!)