CHANTILLY KRÉM

NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ ŠLEHAČKA

Pokud se vám při mém vystoupení podařilo získat nádherný zub, tato chutná šlehaná krycí/zubní výplň bude jistě přímo ve vaší ulici! Chantilly Lotion (také známý jako Crème Chantilly nebo dokonce French Whipped Lotion) je vlastně proto osvícení a krásné, možná bych ho konzumoval díky lžičce – stejně jako vlastně já! Být skutečně královnou kuchyně má své výhody!CO JE CHANTILLY KRÉM?
V podstatě je Chantilly lotion ve skutečnosti slazený nebo dokonce ochucený šlehaný krém. Jako by šlehaný krém mohl získat jakýkoli typ mnohem mnohem lepší! Malá chuť zahrnuje výraznou vysokou prémii, která je proto báječná. Voní také jedinečně!

CHANTILLY KRÉM VS  ŠLEHAČKA

Podrobnosti o tom, že mléko Chantilly je na začátku ve skutečnosti francouzské. Ve skutečnosti je to přesně jako šlehané mléko, ale spolu s příchutí pocházející z esence. Vanilka je ve skutečnosti jednou z absolutně nejčastěji používaných ve většině jídel, nicméně mandlová esence nebo dokonce směs vanilka/mandle jsou vlastně moje oblíbené.

Klidně můžete použít i ochucené likéry. Podívejte se přesně na to, co se vám líbí – samplování je ve skutečnosti tou nejlepší komponentou! Spoléhat se přesně na to, jak budete mléko Chantilly skutečně používat, vyberte si chuť, která přesně doplňuje to, co vytváříte.

 

CHANTILLY KRÉM

Potřebné Materiály

Tyto rozměry součástí uvedené níže jistě vyrobí přibližně 12 porcí mléka Chantilly. Nicméně, pokud jste jako já, možná budete chtít zdvojit.

To si nepřeje další pleťovou vodu Chantilly, která se stala příležitostí? Mnohem hodně navíc není ve skutečnosti nikdy přehnané, pokud jde o pleťovou vodu Chantilly!

Hefty Whipping Lotion – To by mělo být ve skutečnosti touha po silném šlehání, rovné preferenci a struktuře. Rozkoš! Je to děláno v bič, aby se to zdálo fantastické. Je to chytrý nápad, jak umístit svůj mohutný krém na šlehání do nejchladnější oblasti vaší lednice před použitím.
Cukr – Vše, co je potřeba, je ve skutečnosti procento cukru, abyste získali tuto další vynikající skvělou nabídku!
Vanilková esence (nebo dokonce mandlová esence, nebo dokonce kombinace každého z nich) – Chuť je vlastně přesně to, co vytváří Chantilly lotion stand na rozdíl od základního šlehaného mléka. Vyzkoušejte mou kombinaci – je to neuvěřitelné!

JAK UDĚLAT NEJLEPŠÍ ŠLEHAČKU

Toto je jedna z nejjednodušších metod VŮBEC, jak rychle zvýšit jakýkoli typ pamlsku! Vaše chantilly pleťová voda jistě vyšlehá stejně jako ideální našlehaná pleťová voda za pouhých pár minut!

Do mixovací nádoby (nebo dokonce pomocí misky vašeho stojícího mixéru) vložte vychlazenou vydatnou šlehačku, cukr a také vanilkovou nebo dokonce mandlovou esenci.
Použitím elektrického dlaňového mixéru nebo dokonce stojanového mixéru spolu s příslušenstvím pro míchání porazíte typ s hladkými vrcholy, což obvykle trvá 3 až 5 minut. *Pokud pleťová voda Chantilly zhoustne, ale nedosáhne dostatečného osvětlení a provětrávání, znamená to, že vaše vydatná šlehačka je ve skutečnosti také příjemná. Pro ideální výsledky by mělo být skutečně velmi chladno. Doporučuji, abyste před mixováním a ochlazením umístili pokrm nebo dokonce stojánkový mixér do lednice nebo dokonce lednice s mrazákem, takže vydatná pleťová voda zůstane tak chladná, jak je to jen možné. Určitě to bude přesně rozlišovat, jak rychle dosáhnete ideálního šlehaného chantilly lotionu!
Vypořádejte se s krémem Chantilly spolu s plastovým přilnavým krytem a chlaďte, dokud se nepřipravíte na jeho použití. Neváhejte trochu upřednostnit, abyste zajistili, že je velmi chutné!

 

SKLADOVÁNÍ DOMÁCÍ ŠLEHAČKY

Můžete snadno udržovat svůj krém chantilly čistý v lednici až 3-4krát. Udržujte to řešené spolu s plastovým krytem filmu nebo dokonce ve vzduchotěsné přihrádce. Pokud si myslíte, že to musíte vyšlehat o hodně víc, umístěte zbytky přímo do misky a použijte svůj mixér k opětovnému šlehání spolu s mrholením mnohem extra silného krému na šlehání.

 

MRAZÍCÍ KRÉM CHANTILLY

Směrem k ledu vaše francouzské šlehané mléko (nebo dokonce šlehané mléko, nebo dokonce podporované šlehané mléko) rozložte šlehané mléko na pečicí plech vyložený pečicím papírem a přejděte k lednici s mrazákem. Nechte v lednici s mrazákem, dokud nebudete moci snadno sloupnout kousky ledového krému (přes noc nebo dokonce asi 8 hodin).

Přesuňte ledové našlehané předměty do sáčku s mrazničkou nebo dokonce do vzduchotěsného oddílu chladničky s mrazničkou. Chcete-li použít, umístěte svůj ledový kousek (kousky) chantilly do nabídky koláče, křupavého, rozpadavého nebo dokonce dortu a nechte jej rozmrazit po dobu 10 – 15 minut. Ledové kousky našlehaného krému lze sníst přímo do kouřícího hrnku teplého kakaa a bez čekání si je vychutnat!